דלת הזזה בעיצוב בלגי B22h למפתחים גדולים

מערכת דלתות ההזה B22h, משתייכת למשפחת המוצרים בעיצוב בלגי ומיועדת למפתחים גדולים במיוחד. הסגנון המכונה "בלגי" מתאפיין בפרופילי אלומיניום צרים בעלי פני שטח לא חלקים.

הדגש העיצובי במשפחה זו הוא על חלוקות משנה בכנף ושילוב של קבועים. בדלתות ההזזה נראה ברוב המקרים שילובי זכוכית בלבד בחלוקות המשנה. מערכת B22h מיועדת למפתחים גדולים במיוחד והיא תוצר של דרישה עיצובית של השוק ליצירת ויטרינות הזזה בעיצוב בלגי. זוהי המערכת היחידה בעיצוב זה בארץ המסוגלת לקלוט זכוכית בידודית עם צלון פנימי בין הזכוכיות ומסוגלת להתנשא עד לגובה 270 ס"מ ולנוע באלגנטיות!!

יישומים נוספים:

דלת הזזה B22 בעיצוב בלגידלת פתיחה בלגית B12 עם מילואת פחדלת פתיחה B12 דו כנפית + קבועי צדדלתות פתיחה בלגיות B12מערכת חלון בלגי B21tחלון בלגי B11 דריי קיפ עם קבועי צדחלון בלגי B11 שתי כנפיים עם קבוע תחתון

זיגוג

זכוכית מונוליתית: 5-10 מ"מ, זכוכית רבדים: 6-12 מ"מ, זכוכית בידודית: 14-24 , 31-37 מ"מ

 

ידיות ונעילה

למערכת נעילה בשלוש נקודות נעילה ומגוון ידיות בעיצובים ייחודיים. נהוג להשלים את המראה העיצובי של חלונות אלה עם ידיות בעלות מראה העתיק.

 

גודל כנף מכסימלי

רוחב עד 180 ס"מ גובה עד 270 ס"מ לכנף בודדת. בפתח עם שתי דלתות הזזה יהיה הרוחב המכסימלי לכן - 360 ס"מ. ניתן כמובן להגיע לרוחב גדול עוד יותר בשימוש בכנפיים נוספות או בשילוב קבועים בצדדים או מעל לפתח.

 

צבע

בסדרה זו מומלץ להשתמש במניפות המגורען והמתכתיות המקנות תחושה של חלון עתיק במראה ברזל.

ניתן לבחור צבע מכל מגוון מניפות אקסטל לרבות ממניפת הסטאן (S), מניפת המתכתיים (M) ומניפת המגורענים (G).