חברת אקסטל בתערוכת בילדינג

Extal מציגה דלתות הזזה יפניות – הדלתות הגדולות בעולם עם פרופילים ממוזערים.ניקיון, פשטות, תחכום ומעל הכל – אסתטיקה.

חזרה לעמוד כתבות על אקסטל

נדל"ן היום :: 22 יוני 2009

 

 

קישור אל הכתבה המקורית.

 

אמש נפתחה בגני התערוכה בתל אביב תערוכת בילדינג – תערוכה מקצועית היחידה בישראל לענף הבנייה והתשתיות. בתערוכה מוצגים כ- 200 חברות החושפות לציבור הרחב את מגוון החידושים והטכנולוגיות בתחום הבנייה.

בין החברות המשתתפות בתערוכה – חברת אקסטל (EXTAL) המביאה לצרכן הישראלי חידושים בינלאומיים בתחום האלומיניום: דלתות הזזה אירופאיות שפותחו יחד עם חברת GIESSE האיטלקית, בהן הפרופילים מוסתרים בתוך הזכוכיות.

 

רקע על החברה

חברת אקסטל (EXTAL) מתמחה בפיתוח מערכות וייצור פרופילי אלומיניום איכותיים, עם דגש על חדשנות ופיתוחים עיצוביים מקוריים. החברה הוקמה בשנת 1988 כחברה פרטית בינלאומית, בבעלות שוויצרית. בשנת 2005 רכשה אקסטל את חברת מיפרומאל. מאז, אקסטל לוקחת חלק בפרויקטים הגדולים בארץ, בתכנון אדריכלים ידועי שם כגון משה ספדיה ,עדה כרמי, יסקי מור אדריכלים, ועוד.

 

Extal מציגה דלתות הזזה יפניות – הדלתות הגדולות בעולם עם פרופילים ממוזערים. ניקיון, פשטות, תחכום ומעל הכל – אסתטיקה. העיצוב הוא חלק מהותי בתרבות היפנית כבר מאות שנים. המסורת היפנית מושתת על שאיפה לתמצות, לניפוי כל אלמנט שאינו תורם למהות הרעיון הראשוני.

כיום ניכרת ההשפעה של הגישה היפנית על העולם המערבי בתחומי עיצוב רבים, כך גם על אחד התוצרים הבולטים של "פורום אקסטל" בהובלת סטודיו טרזי: הפרופיל היפני. זהו פרופיל דקיק כמעט בלתי נראה, המאפשר פתחים גדולים במיוחד, עד 4 מטר גובה ומשקל כנף של עד 400 ק"ג. הפרופיל היפני נוצר בעקבות הנסיקה של מגמת העיצוב המינימליסטית הניכרת בין היתר בחברות כמו אפל וסימנס.

הפרופיל היפני מאופיין כמו הארכיטקטורה היפנית, במינימליזם קיצוני, ששם את הדגש על פרטים ואיכויות מעולות, מפתחים גדולים של אור ומסגרת מינימליסטית. הפרופיל היפני של אקסטל לוקח אל הקצה את היחס בין המפתח השקוף של הזכוכית לבין המסגרת המתכתית שמקיפה אותו. אקסטל הצליחה להעלים כמעט לגמרי את הקו הדק והבלתי נראה של המסגרת. בחלק ההיקפי המסגרת מוטמעת בתוך הקיר, והיתר הוא המינימום ההכרחי הנדרש. אקסטל פיתחה מערכת אביזרים משוכללת וחדשנית על מנת לתמוך במפתח הגודל.

התוצאה הסופית מפתיעה באיכויותיה.

 

Extal מציגה, לראשונה בעולם

דלתות הזזה – הדור הבא דלתות הזזה המשלבות הדבקת זכוכית משני צידי הכנף, נתונים טכניים גבוהים ועיצוב ייחודי.הדלתות פותחו בשיתוף פעולה עם חברת אבזור האלומיניום האיטלקית – GIESSE. הדלתות החדשות משקפות את מגמות העיצוב החדשות באירופה והן בעלות נתונים טכניים גבוהים, מגוון אפשרויות פתיחה והתאמה מירבית לתנאי אקלים קשים. זהו הדור הבא של דלתות וחלונות הזזה, הפיתוח החדש מוסיף על היתרונות הידועים של חלונות ההזזה ומבטיח רמות מעולות של איטם ובידוד.

המערכת של GIESSE מציבה את חלונות ודלתות ההזזה כפתרון האולטימטיבי הן מבחינת סגנון חיים ועיצוב מוקפד והן מבחינת הסטנדרטים החדשים של בנייה ירוקה ומודעת לסביבה. מערכות אלה מעניקות לחלונות יכולת התנגדות לחדירת אוויר, מים ורוח, הן בעלות בידוד מעולה מרעש, מחום ומקור וכן בעלות מנגנוני נעילה נגד פריצה הטובים ביותר בשוק. הפיתוח החדש מוצג לראשונה בעולם בתערוכת Building בגני התערוכה.

 

ניתן לבקר בביתן Extal עד יום ה' ה – 24.6.10 בשעה 19:00.

חזרה לעמוד כתבות על אקסטל