חברת EXTAL פותחת את אולם התצוגה הראשון במתחם איילון בבני ברק

EXTAL שכרה 400 מ"ר במחיר של כ 100 שקל למ"ר, בשכירות ל 6 שנים והשקיעה כ- 2.5 מיליון שקל בעיצוב המקום.

חזרה לעמוד כתבות על אקסטל

נדל"ן היום :: 7 דצמבר 2009

 

 

קישור אל הכתבה המקורית.

 

חברת EXTAL המתמחה בפיתוח מערכות וייצור פרופילי אלומיניום הודיעה השבוע כי לאחר שחתמה על הסכם שכירות במתחם איילון בבני ברק, החברה תפתח את עולם התצוגה הראשון לקהל הרחב.

כפי שנודע ל"נדל"ן היום", חברת EXTAL שכרה 400 מ"ר במחיר של כ 100 שקל למ"ר בשכירות ל 6 שנים והשקיעה בעיצוב המקום כ- 2.5 מיליון שקל.

 

על חברת אקסטל
חברת אקסטל מתמחה בפיתוח מערכות וייצור פרופילי אלומיניום איכותיים, עם דגש על חדשנות ופיתוחים עיצוביים מקוריים. החברה הוקמה בשנת 1988 כחברה פרטית בינלאומית, בבעלות שוויצרית.

בשנת 2005 רכשה אקסטל את חברת מיפרומאל. מאז, אקסטל לוקחת חלק בפרויקטים הגדולים בארץ, בתכנון אדריכלים ידועי שם כגון משה ספדיה ,עדה כרמי, יסקי מור אדריכלים, ועוד.

בימים אלא חתמה החברה על הסכם שכירות ל 6 שנים, ברח' הלח"י 28, מתחם העיצוב איילון בבני ברק. החברה מתעדת לפתוח במהלך חודש ינואר את EXTAL SHOWROOM, אשר ישתרע על פני 400 מ"ר בשני מפלסים ויציג את כל פתרונות האלומיניום לבניה הפרטית והיוקרתית עם גישה ייחודית ופתרונות מקוריים. זאת כחלק ממהלך מיתוגי רחב ופנייה מאסיבית לקהל הפרטי.

 

רחוב הלח"י הפך בשנים האחרונות אבן שואבת לחברות המובילות בישראל בתחום עיצוב הבית.extal showroom ממוקם בצמידות לנגב קרמיקה ומטבחי זיו.

חזרה לעמוד כתבות על אקסטל