בחירת חלונות ודלתות אלומיניום

בחירת חלונות ודלתות אלומיניום היא בחירה מורכבת ויקרה. בדף זה ננסה להסביר לכם איך נוכל לסייע לכם בה. שימו לב, אנו בחברת אקסטל איננו מוכרים לכם דבר, רכישת מוצרי האלומיניום על ידי לקוחות פרטיים נעשית מול הקבלן או מתקין האלומיניום.

כל שאנחנו יכולים לעשות הוא לסייע לכם בעבודה מול הקבלנים ומתקיני האלומיניום ובהחלטות אותם עליכם לעשות בקרוב

 

בכל שאלה בנושא חלונות אלומיניום - צרו איתנו קשר, טלפונית או בטופס ויועץ מפתחים מטעמנו יחזור אליכם בתוך 24 שעות.

 

בחירת חלונות האלומיניום בביתכם תלויה במספר שיקולים:

 

איכות הפרופילים והצביעה

אקסטל הינה אחת החברות הגדולות בארץ ליצור וצביעת פרופילי אלומיניום. כל התוצרת שלנו עוברת ביקורת איכות קפדנית ועומדת בתקינה הישראלית והאירופאית המחמירה. בזכות זאת נבחרו החלונות שלנו לבית החולים אסותא החדש, למגדלי עזריאלי ועוד. אם לא היינו הטובים ביותר עבורם, לא היינו נבחרים.

 

איכות ההתקנה בביתכם

אקסטל מדריכה ומלווה קבלנים ומתקיני אלומיניום בכל רחבי הארץ. אנו מעניקים תעודת מתקין מומלץ לטובים מביניהם. אם יש לכם קבלן ומתקין עליו אתם סומכים, לבטח הוא כבר מכיר אותנו ואנו יודעים לעבוד יחד איתו לקבלת האיכות הטובה ביותר עבורכם.

צרו איתנו קשר ונמליץ לכם על מתקינים המתאימים לפרויקט שלכם ולמקום מגוריכם.

 

רמת הליווי ועזרה לשירותכם

אקסטל מציעה חלונות ודלתות במגוון רחב של עיצובים וישומים אבל מה מכל זה מתאים לדרישות שלכם מבחינת עיצוב, תפקוד ומחיר?

בכדי לסייע לכם הקמנו מערך של יועצים ובנינו את אולם התצוגה הגדול בארץ לחלונות ודלתות. כל אלה לא כדי למכור, אלא כדי לוודא שאתם יודעים מהי הבחירה הטובה ביותר עבורכם ובמחיר המתאים. היועצים שלנו יסייעו לכם בבחירה העיצובית יחד עם האדריכל או אתכם, יכינו עבורכם את רשימות הפתחים הנדרשות, וירכזו לבחירתכם מספר הצעות מחיר ממתקיני אלומיניום שונים.

 

קבלו מספר הצעות מחיר שונות לפרויקט שלכם, קבעו פגישה עם יועץ מפתחים או צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם.