מחפשים חלונות ודלתות אלומיניום?

מחפשים חלונות ודלתות אלומיניום?

למה להסתפק בסטנדרט כשכעת גם אתם יכולים להרשות לעצמכם את חלונות ודלתות האלומיניום של אקסטל?

מי זו חברת אקסטל?

חברת אקסטל מתמחה בפיתוח מערכות וייצור פרופילי אלומיניום איכותיים, עם דגש על פיתוחים ועיצובים מקוריים. החברה הוקמה בשנת 1988 ומאז לקחה חלק בפרויקטים הגדולים בארץ, בתכנון אדריכלים ידועי שם כגון משה ספדיה ,עדה כרמי, יסקי מור אדריכלים, ועוד. בין הפרויקטים בהם נבחרו מוצרי אקסטל נמנים מגדלי עזריאלי, בניני HP, התעשייה האווירית, תעש, אלביט ובית החולים אסותא החדש.

 

בשנתיים האחרונות הרחיבה חברת אקסטל את קו מוצריה לבתים הפרטיים. מעתה גם אתם יכולים להרשות לעצמכם ליהנות מהחלונות והדלתות האיכותיים ביותר ובעיצובים המיוחדים של אקסטל.

 

איפה רואים את החלונות והדלתות של אקסטל?

בכדי לשרת אתכם טוב יותר, נפתח אולם התצוגה הגדול מסוגו בארץ. באולם התצוגה הממוקם ליד קניון רמת גן תוכלו לראות, לגעת ולבחור את החלונות והדלתות לביתכם. יועצי המפתחים של אקסטל יעברו אתכם על התוכניות לביתכם וילוו את תהליך הבחירה מהפן הטכני ועד לבחירת הגוון המתאים ביותר.

קבעו פגישת יעוץ ב Extal Showroom

 

כמה זה עולה?

מחירי חלונות ודלתות האלומיניום מהווים מרכיב משמעותי מעלות הבניה הכוללת. בין אם אתם מתכננים שיפוץ או בית חדש עליכם לתקצב רכיב זה בצורה מושכלת. מאחר וישנם פרמטרים רבים המרכיבים את ההצעה, מגודל החלון, סוג הפתיחה והצבע שלו ועד לאפשרות הגישה לבית, נוכל לספק לכם הצעת מחיר רק עם קבלת הפרטים הנדרשים.

מלאו את טופס הבקשה להצעת מחיר ונציגינו יחזרו אליכם תוך 24 שעות.

בקשו הצעת מחיר

 

למדו עוד על חלונות ודלתות אלומיניום

אנו מזמינים אתכם להמשיך ולשוטט באתר. כאן תוכלו למצוא עוד מידע שיסיע לכם בתכנון הפרויקט שלכם, בהבנה לגבי החלונות והדלתות בביתכם ובצפוי לכם במהלכו.

 

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר לכל שאלה או בקשה.