דלתות אלומיניום - חשוב לדעת

דלתות אלומיניום לא מתקינים בכל יום, אם אתם עומדים לפני בחירת דלתות אלומיניום לביתכם, קראו כאן על הנושאים אליהם כדאי לשים לב.

דלת אלומיניום  דלתות בלגיות   

פתחי האלומיניום, הדלתות, החלונות והתריסים מהווים מרכיב משמעותי מאד בעלות השיפוץ או הבניה. בניגוד לרכיבים אחרים בבית, כמו הקרמיקה או החשמל, איכותן של דלתות האלומיניום תלויה בכמה בעלי מקצוע, החל מקבלן השלד שבונה את הפתחים, דרך החשמלאי שמתקין את החיווט לתריסים, קבלן האיטום והרצף שמניחים את ספי החלונות והדלתות וכמובן, מעל לכל - קבלן האלומיניום שבונה ומרכיב את הפתחים. 

 

איך בוחרים דלתות אלומיניום?

 

דלתות אלומיניום מעולות, באחריות.

אנו באקסטל יודעים שמבחינה פונקציונלית הדלתות שלנו מעולות. ברור שהן אטומות, ברור שהן מבודדות, ברור שהן יעמדו באיכותן לאורך שנים. אם משהו מזה לא היה מתקיים לא היינו מוציאים אותן לשוק.  אנו באקסטל גאים לספק תעודת אחריות על המוצרים שלנו ועומדים בכל התקנים הנדרשים, הן הישראלים והן התקנים האירופאים המחמירים יותר.

דווקא מסיבה זו אנו לא מתעכבים כלל על נושאים אלה כשיקול בבחירה.

 

 בחרו את הסגנון המתאים לכם עיצובית.

חלונות ודלתות אלומיניום מופיעים במספר סגנונות המתאימים לאופי הבית שתבקשו. אם זה בית בעל אופי כפרי וחם - מתאימה יותר הסדרה הבלגית, אם זה בית בעל אופי נקי ולבן - תתאים יותר הסדרה האורבנית. תוכלו למצוא באתר את משפחות העיצוב הקיימות. אם תרצו להתרשם באופן מלא, בואו לבקר באולם התצוגה שלנו.

 

הכינו רשימה של כל הפתחים

כדי שתוכלו לרכז את הנתונים ולקבל הצעות מחיר, הכינו לכם רשימה מסודרת של הפתחים, דלתות וחלונות. אם אתם בונים בית חדש, סביר שהאדריכל מכין רשימה כזו עבורכם. אם תרצו סיוע והמלצות לגבי הכנת הרשימה. השאירו את פרטיכם ויועץ מטעמנו יצור אתכם קשר.

צרו איתנו קשר

 

איך לבחור מתקין אלומיניום איכותי?

שביעות רצונכם מהדלתות והחלונות תהיה תלויה במידה רבה גם בהתקנה. התקנה שאינה מקצועית עלולה לפגום ברמת האיטום של ביתכם או בנוחות התפעול. אנו באקסטל עושים הכל כדי שמצבים אלה לא יקרו ואנו מדריכים מתקיני אלומיניום ברחבי הארץ כיצד להתקין את המוצרים שלנו ברמה הנדרשת. כדי להיות בטוחים בבחירתכם, בקשו מאיתנו את המתקינים המומלצים באזור מגוריכם.

בקשו מתקין מומלץ

 

כמה זה יעלה לי?

שאלת העלות היא מרכיב חשוב אבל למרבה הצער קשה מאד לענות עליה. מחירה של דלת אלומיניום תלוי בגורמים רבים - סוג הפרופיל, הצבע, מספר הכנפיים, הרשת, סוג התריס, ההכנות שנעשו בפתח, הקומה... ועוד ועוד.

גם בנושא זה אנו יכולים לסייע לכם והיועצים שלנו עומדים לרשותכם. בקשו מהם לרכז עבורכם את הנושא והם יוודאו שתקבלו מספר הצעות מחיר לעבודה הנדרשת.

תאמו קבלת הצעות מחיר