פורום חלונות ודלתות אלומיניום - חלון דריי קיפ של מיפרומאל - ממ"ד

ברוכים הבאים לפורום אקסטל - המקום לשאול שאלות לגבי חלונות ודלתות אלומיניום בכלל ומוצרי אקסטל בפרט.
חזור לפורום

12 יוני 18:16 עודד חלון דריי קיפ של מיפרומאל - ממ"ד

שלום, רכשתי באמצעות מתקין מורשה את החלון, מאז חוויתי פעם אחר פעם בעיות של שבירת מסילה וידיות (בשימוש רגיל). היכן ניתן להצטייד בחלקים סטנדרטיים? כל קריאת התקנה מסתכמת במאות שקלים ויש כאלה 2-3 בשנה... תודה, עודד הוסף תגובה

13 יוני 11:36 אופיר נבו-אקסטל חלון ממ"ד-מיפרומאל

עודד שלום, לחברת אקסטל אין קשר מסחרי או טכני כלשהו לחברת מיפרומאל מיגון אשר רכשה את קו מוצרי המיגון של מיפרומאל ומייצרת ומשווקת חלונות ממ"ד. אתה צריך לפנות לחברה ולבקש תיקון/החלפת הליקויים או לחילופין לקנות מהחברה אביזרים פגומים במידה ותקופת האחריות נסתיימה. מס' הטלפון של מיפרומאל מיגון:04-6376661 בהצלחה. הוסף תגובה

31 יולי 09:13 יהודה מה זה המחירים המטורפים האלה ?

האם יש אפשרות לקנות חלקים ולקרוא למתקין אחר?? הוסף תגובה

31 יולי 09:18 יהודה אני מדבר על מנגנון הנעילה של חלון ממ"ד.

צילצלנו למיפרומאל, הם רוצים 406 ש"ח על ביקור טכנאי. הוסף תגובה

07 אוגוסט 10:32 אופיר נבו-אקסטל הזמנת טכנאי⁄איש שרות

יהודה שלום, אני חוזר ומדגיש כי לאקסטל אין קשר מסחרי כלשהו עם מיפרומאל מיגון. באשר למחירים אני דווקא חושב שהעלות סבירה בהתחשב בעובדה שנשלח אליך איש מקצוע מומחה בתחומו ומחליף לך אביזר לא זול וגם גובה מע"מ כחוק. כמה אתה היית מסכים לקבל תמורת יציאה מיוחדת ללקוח עם רכב(לא ציינת את המרחק מבית העסק לביתך),לטפל ולפתור בעיה טכנית ולהחליף אביזר? הוסף תגובה

12 מרץ 17:20 דוד כהן מחיר חלקי חילוף

המחיר האמיתי של ידית כזו קומפלט הינו 30 ש"ח + מע"מ. רכשתי בחברה אחרת וזה היה המחיר. לגבות 350 - 400 ש"ח בשביל שירות שעם כל הכבוד לא ממש מקצועי והמתקין לא עושה משהו מעבר למה שאני בעצמי מסוגל לעשות - זה גניבה לאור היום. במקום פשוט למכור את הידית שמאוד קל להחליף אותה, מנצלים את תמימות הציבור וגובים מחיר שערוריתי. הוסף תגובה

30 יולי 14:25 יהודה החלפת ידית

היכן מצאת ידית כזאת במחיר כזה? אודה אם תשוב אלי ye@daat.ac.il הוסף תגובה

17 ינואר 16:27 גיא היכן ניתן לקנות ידית כזו ב-30 שקל?

שלום דוד, אודה לך באם תוכל לכתוב היכן. בברכה, גיא הוסף תגובה

02 ספטמבר 08:50 ליאור חלונות דרייקיפ מיפרומל

יש בעיה עם המנגנונים של דרייקיפ גם אצלי הוסף תגובה

03 ספטמבר 16:34 משה חלון ממ"ד מיפרומאל

פרסום של מכון התקנים בנושא חלונות ממ"ד של מיפרומאל http:⁄⁄www.sii.org.il⁄44-4745-he⁄SII.aspx?pos=1 הוסף תגובה

07 נובמבר 10:44 טל מ מנגנון לחלון דריי קיפ

חלקים לחלונות דריי קיפ ,שרות אדיב , חנות היבואן - במחיר שווה לכל נפש. כתובת: ז'בוטינסקי 118, בני ברק 51321 טלפון: פקס: הוסף תגובה

13 אוגוסט 12:20 קובי חלקי חילוף לחלון ממ"ד מסוג דריי-קיפ של חברת מיפרומל

שלום, היכן ניתן להשיג חלקי חילוף לחלון ממ"ד מסוג דריי-קיפ של חברת מיפרומל? אודה לטלפון + כתובת הוסף תגובה

04 אוקטובר 14:35 עופר גולן חלקים לחלונות ממ"ד

ניתן להשיג את כל חלקי חילוף לחלונות ממ"ד ב "גולן צח פרזול". שתולים 70, תל אביב 03-6350606 הוסף תגובה

11 מאי 14:27 מוחמד הרכבת חלון

קניתי חלון לממ"ד דרך מיפרומאל מיגון בע"מ , ולפי הבטחתם ההתקנה תבוצע תוך שבוע ימים מיום ההעברה הבנקאית , כבר עברו 10 ימים ואני מתחנן להם שירכיבו לי החלון , כל יום יש להם סיבה מסויימת , מנהל החברה אומר שהחלון הוא עם המתקין מיום רביעי 8/05/2012 והמתקין כל שאני מתקשר אליו הוא מבטיח שמגיע היום , ועדיין אני מחכה לו מיום רביעי ???????????. האם יש מי שהוא שיוכל לעזור הוסף תגובה

21 אוגוסט 18:18 פבלו מליקין שירות גרוע

קניתי בית דרך חברת גדילן והתקנו חלונות זכוכית לחדר בטחון דרך חברת מיפרומאל. שלחתי פקס לחברה ב 14.8.13 שיש לי בעית פתיחת חלון בחדר ביטחון.התקלה קרתה לי חודשיים אחרי שניכנסתי לדירה חדשה.בנוסף דיברתי עם שמעון שאחראי לביטוח חלונות.הוא יבטיח להגיע לסדר את הבעיה מקסימום עד ליום רבעיתאבל ברור!!! לא יגיע ולא עונה לטלפון.נא להתיחס בחומרה למקרה הזה,ליחס מזלזל.אני ממש ממש לא מרוצה מהשירות.כזה שירות גרוע מזמן לא קיבלתי. הוסף תגובה
חזור לפורום