עיצוב פרופילי אלומיניום חדשניים

תהליכי הפיתוח החדשניים של אקסטל ניזונים משיתוף פעולה פורה עם פרופ' עזרי טרזי – מהמעצבים הבולטים בישראל ובעל שם עולמי. טרזי, שעבודותיו הוצגו ברחבי העולם, זכה במספר פרסים בינלאומיים, ביניהם על הפרויקט "כמוסת זמן" עבור המוזיאון לטבע ומדע בניו יורק ומגזין טיים של שנת 2000. לגישתו - חברת אקסטל כבר מזמן איננה חברת 'ברזלים'. המומחיות היא אמנם פרופילי אלומיניום, אך מיקוד החברה הוא בצרכי המשתמש הסופי, בתועלות העיצוביות והפונקציונאליות.

כיסא extra chair טרזי: "אקסטל מצטיינת בתהליכי ייצור באיכות הגבוהה ביותר בתחומה. לחברה פתיחות רבה לחדשנות, ושיתוף הפעולה האסטרטגי עם סטודיו טרזי מסייע לחברה בתהליכי חדשנות בעיצוב, המניבים מוצרים חדשים, תפיסות חדשות וכיווני פיתוח עתידיים."

 

ואכן, פורום הפיתוח המשותף טרזי-אקסטל הצליח תוך זמן קצר להרחיב את תחום הפרופילים מחלונות ודלתות למוצרים פונקציונאליים עיצוביים נוספים. ביניהם: כסאות ושולחנות במראה חדשני, שכבר הוצגו בתערוכות עיצוב וכן שלל אביזרים פונקציונאליים בעיצוב עתידני המשתלבים בפרופילים של דלתות וחלונות.

 

בתחום הפרופילים למפתחים גדולים נולד מראה עיצובי חדש ומרהיב - Extal Extra slim - פרופיל דקיק למפתח גדול במיוחד בהשראת המחיצות היפניות.

 

טרזי: "המוקד של החברה הוא בצרכן ולא בתהליכי הייצור דווקא. בתהליכי עיצוב ויצירתיות מגבלה היא כוח. כאשר אנו ממוקדים בלקוח ובשאיפות שלו נקודת המוצא איננה כיצד להשתמש במה שידוע אלא כיצד לפתח את התחום כך שיענה על צרכים חדשים שזיהינו. זה מצריך מאמץ ופתיחות מאוד גבוהים, ואקסטל בחרה לעשות את המאמץ הזה."

 

לאתר של סטודיו טרזי