אודות אקסטל

חברת אקסטל מתמחה בפיתוח מערכות וייצור פרופילי אלומיניום איכותיים, עם דגש על חדשנות ופיתוחים עיצוביים מקוריים. החברה הוקמה בשנת 1988 כחברה פרטית בינלאומית, בבעלות שוויצרית.

 

בשנת 2005 רכשה אקסטל את חברת מיפרומאל. מאז, אקסטל לוקחת חלק בפרויקטים הגדולים בארץ, בתכנון אדריכלים ידועי שם כגון משה ספדיה ,עדה כרמי, יסקי מור אדריכלים, ועוד.

 

מעבר לגבולות הארץ, מפעילה אקסטל מערך שיווקי של אנשי מכירות מסביב לעולם – באירופה, ארה"ב וקנדה. כמעט שליש מתוצרתה של החברה מיועד לייצוא.

 

עוד מימיה הראשונים, הערך המוביל בחברה הוא ערך החדשנות והמקוריות. על מנת להצעיד את תחום האלומיניום קדימה, אקסטל מטפחת מערכת שיתופי פעולה והסכמי ידע עם חברות בינלאומיות, הנמצאות בחוד החנית של תחום האלומיניום. כך מתאפשר לנו להציע לשוק המקומי מוצרים ייחודיים וחדשניים.

 

בין לקוחותינו נמנים HP, התעשייה האווירית, כתר, מגדלי עזריאלי ובית החולים החדש אסותא.

 

מפעלי החברה בארץ משתרעים על פני שטח של 100,000 מ"ר בפארק התעשיות מישור אדומים. החברה מעסיקה כ-200 עובדים. במהלך חמשת השנים האחרונות השקיעה החברה כ- 35,000,000$ ברכישה ובהקמה של שני קווי ייצור מהמתקדמים ומהמובילים בעולם, מחסן אוטומטי בן 7,000 מ"ר ומפעל צבע באבקה, לצביעת פרופילי אלומיניום.

 

חברת אקסטל עומדת בתקן הישראלי לייצור פרופילים ובתקני

תקן Iso 9001
תקן TS
תקן לצביעת פרופילים
תקן לפרופילים
תקן ירוק דם14000
תקן 180000
תקן ישראלי לייצור וסימון פרופילים
הסמכות של חברות מקומיות וחברות בינלאומיות.
תקנים והסמכות אלו, הופכים את אקסטל 
לחברת ייצור מובילה בשוק.
 
קוד התנהגות ואתיקה מדיניות האיכות, הבטיחות ואיכות הסביבה של הארגון