עבודות אלומיניום

עבודות אלומיניום

בעלי מקצוע כגון מתקיני אלומיניום ואדריכלים מוזמנים לאתר אקסטל כדי להוריד חומר מקצועי וללמוד על קו מוצרי האלומיניום שלנו לבית ולמשרד

נכון לשנים האחרונות, עוד ועוד קבלני שיפוצים ובעלי מקצוע עוברים להתמחות בעבודות אלומיניום, שהוא מחומרי הגלם הפופולאריים ביותר לבנייה ביתית, עם שפע של יישומים פרקטיים ואינספור יתרונות על פני חומרי גלם אחרים. במקביל, עבודות אלומיניום נחשבות עמידות יותר לאורך, קלות יותר לביצוע ומאפשרות חופש יצירתי שקשה מאוד להשיג כאשר משתמשים במתכות אחרות.
 

באופן עקרוני, עבודות אלומיניום מתחלקות לשני סוגים:

 

  • תכנון, עיצוב וייצור מוצרי אלומיניום כגון חלונות, דלתות או פרופילים
  • התקנה בפועל של מוצרי אלומיניום

 

חברת אקסטל עוסקת בתחום הראשון, כלומר עיצוב וייצור של מוצרי אלומיניום איכותיים ובעיקר חלונות ודלתות למבני תעשייה, בתי פרטיים ובנייני מגורים. אקסטל עושה זאת תוך שיתוף פעולה הדוק עם אדריכלים, מתקיני אלומיניום ואנשי מקצוע כדי לספק עבורך, הלקוח, את המוצר הטוב והאיכותי ביותר בשוק.

 
עיצוב הבית הוא תחום שעשוי לעורר יצרים ולבטים אצל אנשים רבים, ובדיוק משום כך הקמנו את מרכז המבקרים שלנו, שם יכולים אדריכלים, מתקיני אלומיניום ובעלי בתים להתרשם מקרוב במגוון ובאיכות של מוצרי האלומיניום של אקסטל.
 
בנוסף, יש לנו מדור ייעודי באתר שמוקדש לטובת מתקינים אלומיניום ומדור נפרד לטובת אדריכלים ומעצבי בתים שמשתמשים באלומיניום כחומר הגלם המועדף עליהם. למרות שמדובר בחומר מקצועי ברובו, אנשים רבים שמשפצים או מעצבים את הבית ימצאו בו עניין רב.