חלונות אמבטיה מעוצבים

חלונות אמבטיה מעוצבים

מחפשים חלונות אמבטיה מעוצבים באיכות גבוהה? בואו לחדר התצוגה של אקסטל ובחרו את חלון האמבטיה שמתאים לכם

להתקנת חלונות אמבטיה מעוצבים יכולה להיות השפעה חיובית ומרגיעה תוך שמירה על הפרטיות המרבית שלך. בניגוד לחדרי הבית האחרים, חלונות אמבטיה מספקים צורך כפול: הכנסת כמות גדולה ככל האפשר של אור שמש תוך שמירה על פרטיות מוחלטת של המשתמשים.

 

אחת הבחירות הנפוצות ביותר לחלונות אמבטיה היא זכוכית אטומה או בעלת זיגוג חלבי או מותז המאפשרת חדירת קרני שמש אך מונעת לחלוטין או מטשטשת באופן משמעותי את הנעשה מאחוריה. בבתים פרטיים, קומות קרקע או דירות גן בהן יש חדר עם חלון אמבטיה חיצוני, הבחירה הטבעית היא חלון אטום ששומר על רמת הפרטיות הגבוהה ביותר, וכך גם בבתי דירות בבנייה צפופה וקרובה. בבתים מסוגים אחרים אפשר לבחור סוגי זכוכית דקורטיבית שונים שעדיין שומרים על פרטיות חדר האמבטיה אם כי הם אינם אטומים לחלוטין. לא משנה איזו זכוכית בחרת לחלונות האמבטיה שלך, תמיד אפשר להוסיף וילונות כדי להגביר את הפרטיות ולהוסיף נופך עיצובי.

 

במרבית סוגי החלונות הנפוצים לחדרי אמבטיה, אפשר להוסיף אלמנטים דקורטיביים כגון פיתוחי ברזל או אלומיניום לקישוט, דוגמאות פסיפס, מדבקות מקצועיות ואלמנטים עיצוביים נוספים ששומרים על עמימות החלון אך מוסיפים לו נוכחות.

 

אקסטל מייצרת חלונות אלומיניום במגוון תצורות, אליהם ניתן להוסיף ולחבר מגוון סוגי זכוכית בהתאם לצרכי הלקוח ולשר העיצובים בבית. לחלונות אלומיניום יתרון מובנה שבא לידי באמבטיה והוא עמידות גבוהה לתנאי רטיבות, קורוזיה או חלודה בהשוואה לסוגי מתכת אחרים.