חלון אלומיניום, חלונות אלומיניום

חלונות אלומיניום מחולקים למשפחות על פי עיצובם. בדף זה מוצגות משפחות החלונות של אקסטל מהם תוכלו לבחור את הסגנון בו אתם מעוניינים לביתכם. בכל משפחה עיצובית תוכלו למצוא חלונות אלומיניום במגוון אפשרויות פתיחה. דמיינו , חלון אלומיניום כמו שתמיד חלמתם , הבחירה במוצר חלון אלומיניום היא בחירה טבעית , אלומיניום הוא חומר מאוד נוח לשימוש ומאוד נול לעיצוב , מאוד חזק ובלי ריחות ומינים אחרים למינהם , לכן אם אתם רוצים חלון אלומיניום דעו לכם שהבחירה שלכם היא בחירה מאוד טובה וצרו קשר עם אחד מקבלני האלומיניום שלנו.

חלונות בעיצוב בלגי

חלונות בעיצוב בלגי

חלונות אלומיניום בעיצוב בלגי מתאפיינים בחלוקות משנה ופרופילים הנראים כעשויים מברזל. נהוג להשלים את המראה הכמו עתיק של חלונות אלו בידיות תואמות.

עוד

חלונות בעיצוב אורבני

חלונות בעיצוב אורבני

לחלונות בעיצוב אורבני פרופילים בעלי נוכחות במרחב, מאד נקיים, חלקים ומודרניים. עיצוב זה תפס תאוצה בבתים פרטיים ובוילות במיוחד במפתחים גדולים.

עוד

חלונות בעיצוב מינימליסטי

חלונות בעיצוב מינימליסטי

לחלונות בעיצוב מינימליסטי פרופילים חלקים ודקים, ככל שניתן תוך שמירה על איטום ובידוד. עיצוב זה מתאים לבניה פרטית, בחלונות אלומיניום שאינם גדולים במיוחד.

עוד

חלונות בעיצוב קלאסי

חלונות בעיצוב קלאסי

זהו העיצוב המקובל לחלונות אלומיניום סטנדרטיים, חלונות בעיצוב נקי המתאימים למפתחים בינוניים. נמצא בשימוש בעיקר בבניה הציבורית ובמגדלי מגורים.

עוד